קורס כלכלת המשפחה ואימון

השנה החדשה כבר בפתח, הנה היא מגיעה, ואפילו מוקדם מהרגיל.

רק תחילת ספטמבר וכבר ראש השנה. ואני עם חששות בלב, אבל גם עם תקוות גדולות.

חששות, כי בשנה וחצי האחרונות עברנו כולנו חוויה מטלטלת, חוויה שנגרמה בעיקבות מגפת הקורונה. משפחות רבות נפגעו מהמגיפה, או בפן הכלכלי או בפן הבריאותי.

למזלנו, אצלי במשפחה אמנם לא נפגענו כלכלית, אבל במישור הבריאותי בהחלט נפגענו הכי קשה שאפשר: חמי היקר נפטר מקורונה ועוד כמה מבני המשפחה חלו אבל לשמחתנו הבריאו, אך עברו תקופה קשה עד ההחלמה.

אז לגמרי ברור שיש חששות בלב, כי המגיפה עדיין כאן.

אבל יש לי גם תקווה גדולה: הנה החיסונים כבר כאן, כל מי שרצה יכול היה לקבל שני חיסונים וגם שלושה. החיסונים אמנם לא לכל החיים, אבל אם יש צורך בחיסון נוסף מידי פעם, עדיין זה נותן תחושה של שליטה במחלה.

ומתוך המקום הזה של תקווה גדולה, אני מאחלת לכולנו שנה נהדרת, שנה נפלאה, שנה של בריאות ושל שפע.

ובכן, על הבריאות שלכם אתם אחראים, אינני יכולה לעזור לכם בזאת. לא רק בעניין הקורונה, אלא בכלל, בכל ההיבטים של הבריאות: אנו יכולות רק להמליץ שתאכלו בריא, תקפידו על פעילות גופנית, תאהבו כמה שיותר ותרגישו טוב עם עצמכם.

לעומת זאת, בעניין השפע אנו ממש יכולות לעזור לך. זה מה שאנו עושות כבר למעלה מ 10 שנים!

אם את עדיין מרגישה חוסר ביטחון כלכלי, אם את בחובות שרק גדלים מיום ליום, אם מסגרת האשראי בבנק חונקת אותך, אם את לא קונה מתנות לחג לבני המשפחה כי חסר לך כסף, זה בדיוק המקום שבו אנו יכולות לתת לך יד ולעזור.

ממש לקראת השנה החדשה, אנחנו יוצאות במבצע מיוחד שקראנו לו:

"אתגר שנת השפע"

אתגר שנמשך רק 10 ימים.

במשך עשרת הימים הללו את צריכה להתחייב להקדיש חצי שעה מזמנך לפעולות שישדרגו את מצבך הכלכלי וישנו את חייך מבחינה כלכלית, מקצה לקצה.

כן, זה לא הוקוס פוקוס, זה התחייבות לעשות פעולות. אם את חושבת שתוכלי רק לחשוב על הפעולות, אל תתחילי בכלל, אל תרשמי לאתגר.

אם את נחושה בדעתך, אם החלטת שאת רוצה שינוי מבורך בחיים הכלכליים שלך, אם את רוצה שיהיה לך מספיק כסף לקנות מתנות לילדים שלך בחגים הבאים, ולפנק את עצמך ואת יתר בני המשפחה, אז כן, זה הזמן להירשם לתוכנית.

מתוך ניסיון אישי, אני יודעת שיש לנו נטיה לדחות דברים, יש לנו אלף תירוצים למה לא להתחיל עכשיו לעשות משהו שאנחנו מאוד רוצים:

בדרך כלל שתי הסיבות העיקריות הן:

אין לי זמן

אין לי כסף

את בעיית הזמן פתרנו לך בקלות: התוכנית "אתגר שנת השפע" היא אינטרנטית, ואת יכולה להקשיב לה ולפעול בכל שעה שנוחה לך, את תבחרי, מתי להקשיב לתוכן ומתי לעשות את שיעורי הבית. תעשי זאת כשהכי נוח לך.

את בעיית הכסף, גם פתרנו לך בקלות: מחיר התוכנית, במיוחד עכשיו כמתנה לחג, נמוך במיוחד:

רק 10 ₪ ליום!

כן, זאת לא טעות, תוכנית מדהימה שתאפשר לך לעשות את הצעדים הנכונים והמדוייקים, כדי שתוכלי לשפר את החיים הכלכליים שלך.

הזמן הנכון והכי מדוייק להתחיל בתוכנית, זה עכשיו!

כן, תמיד יש תירוצים למה לא עכשיו, אבל את רואה, את התירוצים האלה פתרנו לך בקלות. כל מה שאת צריכה עכשיו לעשות, זה להתחייב לעצמך שאת רצינית, שאת מוכנה לעשות כל מה שצריך כדי להצליח ולהפוך את השנה הקרובה לשנה של הצלחה כלכלית.

כן, בעזרת התוכנית  "אתגר שנת השפע" את יכולה ליצור מהפך כלכלי בחיים שלך. התוצאות של התוכנית ילוו אותך עוד הרבה שנים קדימה.

אנחנו כאן בשבילך.

האם גם את כאן בשבילך?

>> לחצי כאן לכל הפרטים על האתגר <<

והעיקר, שתהיה לך שנה נהדרת, שנת בריאות ואהבה ושפע כלכלי

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן