קורס כלכלת המשפחה ואימון

איזה כיף שהגיע שבוע הספר.

כל שנה אני מחכה לחודש יוני, שיכריזו כבר על התאריכים של שבוע הספר.

אני זוכרת את עצמי כאשה צעירה, מטיילת בין הדוכנים ומחפשת ספר שימצא חן בעיני, ספר שאוכל לקחת הביתה, להתבונן בכריכות, לבדוק מה קורץ לי, מה מעניין אותי. האם לקנות רומן? או ביוגרפיה מעניינת? ואולי ספר מקצועי? ואולי גם וגם וגם? כמובן שתמיד חזרתי עם יותר מספר אחד, מאושרת שיכולתי לנצל את ההנחות וליהנות מכמה ספרים.

בשנים האחרונות אני כבר הולכת עם הנכדים, מתבוננת איתם במבחר הספרים וקונה להם בכיף ספרים כלבבי.
אמנם הרבה דברים השתנו מאז, כבר כמעט ואין דוכנים בחוץ ברחובות, בטח לא בשנת הקורונה בשנה שעברה וגם השנה אינני יודעת היכן יהיו ממש דוכנים שאפשר לשוטט ביניהם במשך שעות, להריח את ריח הספרים החדשים שיצאו רק עכשיו מהדפוס, ולהתבונן בכל החידושים האחרונים.

ובכל זאת, שבוע הספר (שמזמן כבר הפך להיות חודש הספר) מעורר בי עדיין התרגשות וציפייה. גם אם לא אמצא דוכנים ברחבת העיר המרכזית, כמו פעם, אשוטט לי בכיף באתרי הספרים ואמצא כמה ספרים שימצאו חן בעיני.

השנה אני מתרגשת במיוחד, כי בשבוע הספר השנה, לא רק נקנה ספרים של אחרים, אלא גם נמכור ספר שהוא לגמרי שלנו!
מינדי ואני כתבנו ספר לפני כמה שנים "עושר ואושר זה בידיים שלך". הספר נחל הצלחה ונמכרו כל העותקים!!! לכן, ממש עכשיו הוצאנו אותו בפורמט חדש והוא מוצע למכירה בשבוע הספר במחיר מיוחד!

זהו ספר מעשי שבו תגלי צעד אחרי צעד, מה את צריכה לעשות עם הכסף שלך, כדי שתשפרי את מצבך הכלכלי כבר מהרגע הראשון.
זה לא ספר רגיל, שמסביר לך על צימצומים והידוק חגורה ומספרים בלי סוף. אצלנו יש התחשבות בצרכים המיוחדים שלך ובסדרי העדיפויות שלך.

זהו ספר עם חשיבה רחבה, שמכיל גם מדיטציות וחשיבה מחוץ לקופסא. אם את רוצה לחיות בתחושת רווחה כלכלית, ולדעת שיש לך מספיק כסף לכל מה שאת צריכה ורוצה, אם את רוצה לצאת מתודעת הישרדות קשה ולעבור לתודעת שפע, זה בדיוק הספר שאת צריכה עבורך ועבור המשפחה שלך.

איזה כיף שעכשיו אפשר בשבוע הספר לרכוש את הספר
"עושר ואושר זה בידיים שלך" בהנחה גדולה!

ואפשר לקנות כמה ספרים, כדי לתת אותו במתנה למי שאת אוהבת: לחברים טובים, לילדים הבוגרים שלך, לאחים שלך…
בנוסף, החלטנו להמליץ לך גם על ספר נוסף שהשפיע עלינו רבות: "אבא עשיר אבא עני" מאת רוברט קיוסאקי. זהו ספר רב מכר כבר שנים רבות. בזמנו כשקניתי אותו במבצע בשבוע הספר, הושפעתי ממנו רבות.

אחד הדברים הנפלאים שלמדתי ממנו היה: במקום להגיד "אין לי כסף לקנות" (ותרשמי כאן כל מה שמתחשק לך ואין לך כרגע כסף לקנות) לשאול את עצמי: "איך יהיה לי כסף לקנות", ופתאום נפתחו הרבה אפשרויות ולמדתי לקנות כל מה שחשוב לי. אז בספר תמצאי עוד הרבה תובנות שבעזרתם תגלי איך להשיג יותר דברים שאת רוצה, איך העשירים חושבים ואיך את יכולה להרוויח יותר כסף, בקלות.

אז הכנו לך חבילה של שני הספרים האלה ביחד במחיר ממש מפתה. את תזמיני אותם אצלנו בקישור כאן ותקבלי אותם הביתה, והכול במחיר מיוחד של שבוע הספר!

והחלטנו לצרף עוד מתנה לחבילת הספרים שתקבלי: תזמיני את שני הספרים ותקבלי לגמרי במתנה את היומן מיוחד מאוד!
כן, זה כדי שתוכלי לרשום ביומן כל יום את השינויים, הקסמים וההצלחות שיקרו לך החל מהרגע שבו תתחילי ליישם את מה שתגלי בספרים יקרי הערך שאת קונה.

זאת הצעה שאי אפשר לסרב לה!

תלחצי כאן ותגלי מה המבצע המיוחד והספרים כבר בדרך אלייך 🙂

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן