קורס כלכלת המשפחה ואימון

עכשיו זו הזדמנות נדירה ומיוחדת לבדוק את הכדאיות לביצוע מחזור של המשכנתא שלכם,

משכנתא זו כנראה ההלוואה הגדולה ביותר שאדם לוקח במהלך חייו וכשלקחתם אותה בחנתם  בקפידה ואלו היו התנאים הטובים ביותר שניתן היה לקבל, אבל כיום התנאים השתנו והריביות מאוד נמוכות, לכן מומלץ לבחון אם ההלוואה שלכם עדיין בתנאים הטובים ביותר שאתם יכולים לקבל.

כדאיות לביצוע מחזור למשכנתא כדאי לבחון פעם בשנה, השינויים אשר עשויים להשפיע על האטרקטיביות של ההצעה הם:

שינויים בריביות – הריביות כיום הן ריביות מאוד אטרקטיביות לעומת שנים קודמות, לכן ניתן לחסוך סכומים משמעותיים בביצוע מחזור של המשכנתא כיום.

שינוי בהחזר החודשי – בתקופות שונות בחיים אנו יכולים לעמוד בהחזר חודשי בגובה משתנה, לכן במידה ונקלעתם למצב שבו אתם מעוניינים להקטין את ההחזר החודשי או לחילופין אתם יכולים כיום להרשות לעצמכם לשלם סכום גבוה יותר, זו הזדמנות טובה לעשות מחזור למשכנתא.

קיצור או הארכת תקופת המשכנתא – במידה ואתם יכולים לעמוד בתשלום חודשי גבוה יותר תוכלו לקצר את תקופת המשכנתא ולחסוך הרבה מאוד כסף.

שינוי משפטי – בנק ישראל משנה מידי פעם תקנות וחוקים הנוגעים לשוק המשכנתאות, השינוי המשפטי יכול להיות לטובתכם ובמצב זה כדאי לבדוק את הכדאיות בביצוע מחזור למשכנתא בכדי לשפר את תנאיה.

איך משפחת פרידמן הצליחה לחסוך 300,000 ₪ בשיחת טלפון:

עדי וערן ראו בשבוע שעבר פרסום שעשיתי בפייסבוק ובו הצעתי לעשות בדיקת כדאיות לביצוע מחזור משכנתא ללא עלות. עדי פנתה אליי וביקשה לבחון את ההלוואה שלהם, אותה הם לקחו בשנת 2017 ומאז לא בדקו אותה. ביקשתי שישלחו לי את דו"ח היתרות מהבנק ולמרבה התדהמה גיליתי שעדי וערן יכולים לחסוך סכום מדהים של 300,000 ₪ ולקצר את המשכנתא ב 10 שנים!

במקרה זה כמובן שיש כדאיות לביצוע מחזור של המשכנתא ואם אתם לא ביצעתם בדיקה כזו בשנה האחרונה אני מזמינה אתכם לבצע בדיקת מחזור ללא עלות ולראות אם יש כדאיות לבצע מחזור למשכנתא.

אם את רוצה לבדוק אם כדי לך למחזר את המשכנתא שלך, לחצי כאן >>

עינת תמיר
יועצת משכנתא
ומאמנת להעצמה כלכלית בצוות כלכלה בריאה

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן