קורס כלכלת המשפחה ואימון

DSCF0066 small 504x360מי אנחנו ?

שתינו מאמנות לכלכלת המשפחה, מומחיות בליווי משפחות שנקלעו למינוסים, חובות והלוואות, ורוצות לשפר את מצבן הכלכלי. ואיך הגענו לתחום הזה?

ברור, גם אנחנו היינו במינוס. גם אנחנו חווינו תחושות של לחץ בגלל מצב כלכלי קשה, גם אנחנו פחדנו מהטלפון שיגיע מהבנק. וכל זה למרות שעבדנו והרווחנו יפה. וזה קרה לכל אחת מאיתנו, בבית שלה במשפחה שלה. וראינו מסביבנו אנשים שמחים ורגועים שחיים בתחושת רווחה כלכלית. ורצינו לדעת איך הם מצליחים לחיות כך?

וכך החלטנו שחייבים ללמוד מהמצליחנים איך הם עושים את זה.

וכך נפגשנו בקורסי אימון ובקורסים בנושאים כלכליים. כן, במשך כמה שנים הלכנו ללמוד אצל טובי המורים, כדי לשפר את מצבנו הכלכלי. ובכל פעם נפגשנו בקורס המתקדם הבא.

ובתום הלימודים, גם יצאנו מהמינוס, גם למדנו לנהל נכון את הכסף שלנו וגם החלטנו ליזום עסק  משלנו, שילמד כל אחד שרוצה לשפר את מצבו הכלכלי, איך לעשות זאת בצורה הכי טובה והכי מהירה. וקראנו למיזם שלנו "כלכלה בריאה" כי אנחנו מתחשבות בהרבה גורמים, גם אישיים, גם אקולוגיים כאשר אנחנו מלוות משפחה בדרך ליציאה מהמינוס. כי אנחנו מאמינות שהרבה פעמים מה שטוב לכיס שלנו, טוב גם לסביבה שלנו.

וכך בשנה האחרונה פתחנו קורסים וסדנאות שבהם הדרכנו וליווינו משפחות שהיו במינוס ועכשיו הן כבר לא!
לא מזמן בהליכה היומית שלי בפארק באה מולי אשה עם חיוך ענק על הפנים. הגיעה אלי וחיבקה אותי בחום וספרה שמאז שהתהליך איתה הסתיים היא כבר למעלה משנה "נקיה" (לא במינוס).
(כן, הביטוי "נקי" נמצא בשימוש אצל מכורים לסמים או אלכוהול. גם מינוס הוא סוג של התמכרות. התמכרות להוצאות לא מבוקרות. )

ומה מצבך הכלכלי? טעון שיפור?

אם כן, אנו מזמינות אותך ליצור איתנו קשר כדי שביחד נוכל לשפר את מצבך הכלכלי. השינוי יכול להיות מהיר, קל ויעיל אם רק יודעים איך.

ואנחנו יודעות! כי אנחנו מומחיות!

טל: 055-8877272
דוא"ל: info@healthyfinances.co.il

 

 

דילוג לתוכן